top of page

NASIL SIPARIS VEREBILIRIM?

Öncelikle bir adet numune satın almış olmanız gerekiyor. Numune satın almadıysanız sipariş vermeniz bizim açımızdan kabul görmez. Kabul görmesi durumunda doğabilecek bütün olumsuz durumlardan karşı taraf sorumlu tutulur.

Bu yazımda sadece adım adım sizlere işleyiş süreci hakkında temel bilgi vereceğim. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

Nerden başlamalı, nasıl devam etmeliyim?


Eğer bir numune aldıysanız ve bu numune hoşunuza gitti ise bizimle yalnızca

Renk, adet, beden dağılımı, var ise revizeler hakkında iletişime geçebilir ve mümkün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Siparişiniz mail üzerinden kabul edilir.


Diğer bir seçenek ise ;


Bir numune aldınız ve bu numune hoşunuza gitmedi. Eğer durum bu şekilde ise bizimle iletişime geçip taleplerinizi belirtebilirsiniz. İşleyişin daha sağlıklı ve kontrollü devam edebilmesi adına bir mail oluşturup değiştirilmesini istediğiniz hususları ve dikkat edilmesi gerekilen nokları en ayrıntılı biçimde paylaşabilirsiniz. (Nasıl numune alabilirim? başlıklı yazımda değiştirebileceğiniz bütün noktalar yer alıyor.) Eğer mail ile iletişim kurmak kendinizi ifade etme konusunda yetersiz hissettirecek ise şunu hatırlatmak isterim ki firmamıza ait mail adresimiz ile gerçekleştirdiğiniz tüm mesajlaşmalar yaşanabilecek bir problem durumunda geriye dönüp kontrol edilebilecek evrak niteliği taşımaktadır.


Eğer sipariş vermek istediğiniz ürün farklı bir ürün ise ; üretmek istediğiniz ürünü tarafımıza kargolayabilir, kalıbını çıkarttırabilir, bir adet numune görerek daha sonrasında yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page