top of page

NASIL NUMUNE ALABILIRIM?

Eğer üretmek istediğiniz ürün bir oversize hoodie, sweatshirt veya t-shirt ise bu yazımızda kısaca yapmanız gerekenler yer alıyor.

A'dan Z'ye Toptan Oversize Atölyesi tarafından üretilen ürünlerden numune alabilirsiniz. Bu ürünler tekstil sektöründe en çok talep gören ve kişileştirmeye en açık olan ürünler olarak belirlenmiştir.


Kalıplarımız ve ürünlerimiz ;

Kalıplarımız uzun bir sürecin sonunda optimum noktada en genel kitleye hitap edecek şekilde, fiyat performans ürünleri diyebiliriz. Fiyat performans derken kaliteden verilen bir ödünden bahsetmiyoruz. Kalıp boyutları ve iç piyasada rahatlıkla tüketilebilecek her kesim tarafından kabul gören oversize ürünlerdir.

Numune satın alınmasındaki en temel amaç üretici firma olmamızdan dolayı ürün üzerinde değişiklik yapma olanağı sağlayabilmemiz. Bu değişiklikler gerek tamamen kumaşın kalınlığı ve kalitesinin değişimi , gerekse çok ufak revizelerdir. Bu revizelere örnek vermem gerekirse eninde veya boyunda birkaç cm kısaltmak- uzaltmak şapkasını küçültmek, etek ve bileklerde bulunan kaşkorselerin (lastiklerin) genişliklerini değiştirmek vb.

Oversize hoodie ve sweatshirt (unisex)

Hoodie (şapkalı ve cepli) sweatshirt ise (şapkasız cepsiz) olarak en basit şekilde nitelendirilebilir. Bizden alacağınız numune bir hoodie kesinlikle 3 ipliktir ve şardonludur. (3 iplik kumaş kalınlığını nitelendiren bir terimdir ve en kalın kumaş türlerinden biridir.)(Şardon kumaşın iç kısmının halk arasında tüylü-pamuklu olmasıdır. Şardon kumaşın ısı geçirgenliği oranını düşürerek ısıyı korumaya yönelik bir çalışmadır. Tabikide bu işlemler ürün maliyetlerini arttırmaktadır.)


Oversize t-shirt (unisex)
Basic oversize t-shirt

Eğer üretmek istediğiniz ürün bir oversize t-shirt ise bir adet numune satın alarak ürün üzerinde aynı hoodie ve sweatshirtlerde olduğu gibi revize verebilir, ister ürünü baştan sona isterseniz minik dokunuşlarla değiştirerek tarafımızca ürettirebilirsiniz.


Sıkça sorulan sorulara kısaca cevaplar.

Numune almışken istediğim tasarımı ekleyebilir miyim ?

Evet yalnızca nakış olarak istediğiniz tasarımı numunenize uygulayabiliriz.


İstediğim bedende numune alabilir miyim ?

Evet.


Her renkte numune alabilir miyim ?

Hayır yalnızca siyah veya mevcut ise beyaz renklerde numune alabilirsiniz.


Paket içeriğinde kaç tane var :) ?

Tabikide bir adet.


Kaç günde kargolanır ?

Yaklaşık 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.(Eğer özel bir tasarım söz konusu ise bu süre uzayabilir.)1.558 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page