top of page

2023 FIYATLAR?

Güncelleme tarihi: 27 Oca

Toptan sipariş vermek istiyorsanız, bu yazımda hem fiyatlar dan hemde satın alma koşullarından ayrıntılı şekilde bahsedeceğim.


Toptan oversize olarak şu anda ürettiğimiz 4 kalem ürün mevcut. Bu ürünler mağazamızda da bulunan (numune satın alabileceğiniz mağaza) ürünlerdir.


''Öncelikle ürün fotoğrafı veya videosu lütfen istemeyin. Bunun sebebi aslında oldukça basit. Çektiğimiz onlarca fotoğrafa rağmen kumaşın tam rengini aktaran bir kamera yok, yani olduğundan ya daha koyu yada daha açık görünüyor. Ek olarak eğer gerçekten ürün imal ettirmek istiyorsanız buna bir fotoğraf veya video ile karar vermeniz mümkün değil! Bu noktada kesinlikle bir numune almak ve bu numune üzerinden hareket etmeniz gerekiyor. Şunu hatırlatmakta fayda var ki ticaretin temeli risktir. Eğer risk alamıyorsanız lütfen şartları zorlamayın.''

fIYATLARI NASIL DEGERLENDIRMELIYIM?


Piyasada bu fiyatların çok daha altında ürün almanız mümkün. Emin olunki en az sizler kadar bizde piyasa fiyatlarını kontrol ediyor ve bu fiyatlarla ciddi bir rekabete giriyoruz.

Konuyu daha fazla uzatmadan fiyatlara geçelim ;
REGULAR KALIP TISÖRT (1.KALITE)

%100 pamuk 160gr 30/1 suprem

  • 50 adet // 99₺ yalnızca siyah beyaz renk seçeneği.

  • 90-100 adet // 87₺ Tüm renk seçenekleri.

  • 200-220 adet // 84₺ Tüm renk seçenekleri.

  • 300-330 adet //82₺ Tüm renk seçenekleri.

  • 400-540 adet //78₺ Tüm renk seçenekleri.(yukarıda belirtilen fiyatlandırlamalar mevcut kalıbımız üzerinden değerlendirlmiştir. Farklı bir kalıpta ürüne ihtiyacınız var ise lütfen öncelikle kalıbı çıkacak ürünü tarafımıza kargolayın. Ardından kalıp çıkarma işlemi sonrasında yeni fiyat teklifinizi isteyin.)

Fiyat listesi değişkendir. Belirtilen fiyatlar ürün ve ürün kaliteleri için geçerlidir. Geçerli olan ürünlerin fiyatları da tarafımızca burada belirtilmeden değişiklik gösterebilir #dolar.

''Peki sizin ürünlerinizin toptan fiyatı neden bu şekilde ?'

Ürünlerimizin fiyatlandırmaları doğrudan kalitesi ve kalınlığına bağlıdır. Yani kullanılan kumaşlar oldukça kalın, yumuşak ve kalitelidir.


''Daha uygun bir fiyata ürün yapabilirmiyiz?''

Kesinlikle evet, eğer ürünün kalınlığı ve kumaş kalitesinden ödün verme imkanınız var ise rakamlarda ciddi düşüşler olur. Yaptığımız işin ne yazıkki en büyük maliyeti kumaş bunun sebebi hem kullanılan makinaların #dolar üzerinden temin edilmesi hemde iplik ve likranın yurt dışından getirilmesi ana sebepleri. Gönül isterdiki imalat kısmında en büyük maliyeti işçilikler olsun fakat tabikide değil..


''200₺'ye aldığım şeyi kaça satabilirim?''

Üretmiş olduğumuz ürünler eğer basic şekilde (baskı ve nakışa girmez ise) minimum gönül rahatlığı ile 399₺'den satılabilir. Eğer baskı ve nakış eklemeyi düşünürseniz bu rakam 450-589₺ bandına çıkacaktır. (Müşterilerimizin ortalama satış fiyatları baz alınarak yazılmıştır.)


''Aynı ürün bizim burda şu kadar fiyata...''

Mikro açıdan düşünmemiz gerekirse her semtin pazar fiyatları farklıdır.

Makro açıdan baktığımızda ise her ülkede ürün fiyatları farklıdır.


''İnditex grubun fiyatları bile daha uygun''

Lütfen ne kendinizi nede bizi zara, bershka yada lc waikiki gibi firmalarla karşılaştırmayın. Bu firmalar onbinlerce ürün imal ediyor ve bu ürünlerin kumaşlarını dahi kendileri ürettiriyor. Bu sebepler her adımdan tasarruf ederek çok ama çok daha uygun fiyatlara ürün imal edebiliyor. Fakat bu avantajlarına rağmen onların fiyatları ve kaliteleriyle rakip olabilme gücüne sahibiz.
 

Aklınıza takılan veya merak ettiğiniz bir soruyu bu yazının altına bir yorum olarak bırakırsanız 12 saat içerisinde cevap alabilir bu bilgiyi herkesle paylaşabilirsiniz.9.539 görüntüleme2 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page