top of page

ÜRÜN MARKA ETIKETI

Sipariş verdiğiniz ürünlere ücretsiz olarak kendi marka etiketinizi dikebiliriz.


Tabiki bu noktada kendi markanıza ait bir ürün etiketine sahip olmanız ve sipariş verdikten hemen sonra bu etiketleri tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.


Ücretsiz olarak diktiğimiz bu etiket ürününüzün ense kısmında yer alır. Farklı bir konuma veya birden fazla etiket diktirmeniz gerekiyor ise bu durumu bizimle paylaşarak uygun olup olmadığını, ekstra bir maliyete yol açıp açmayacağını öğrenebilirsiniz.Eger bir marka etiketimiz yoksa?


Eğer bir marka etiketiniz veya yıkama talimatınız yok ise tarafımızca yalnızca beden etiketi dikilmektedir. Bunun dışında herhangi bir şekilde toptanoversize etiketi ürünlerimizde bulunmamaktadır.


MARKA ETIKETIMIZI NEReDEN NASIL TEMIN EDEBILIRIZ?


Etiket imalatındaki en büyük sorun minimum tek modelden 1000 adet ürettirmek zorunda olmanız diyebiliriz. Fakat yaptığınız üretim tek sefere mahsus bir iş değil ise etiket ürettirmeniz kesinlikle mantıklıdır.


Bu noktada aktifetiket.com.tr sizlere yardımcı olacaktır( web siteleri biraz yavaş :) ). Web sitelerinde oldukça çeşitli etiket modellerini inceleyebilir, sipariş geçebilirsiniz. Aktifetiket fiziken ziyaret ettiğimiz işlerini düzgün ve kaliteli gerçekleştiren bir firma diyebiliriz. Fakat şunu hatırlatırlatmakta fayda varki kendileri ile bir iş ortaklığımız bulunmuyor. Bu yazımda yalnızca sizlere işlerinizi hızlandırmak ve doğru noktalardan ihtiyaçlarınızı karşılamak adına minik bir tavsiye paylaşmak istedim.


daha az etiket üretebilir miyiz?


Daha az miktarda etiket üretmeniz mümkün görünmüyor fakat eğer bir kartvizit siparişi verirseniz (farklı bir reklam firmasından belki sadece 100 adet) bu kartvizitleri ürünlerinize kart etiket olarak iliştirmemiz mümkündür.2.284 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page