top of page

URUNLERE NAKIS YAPTIRABILIR MIYIM ?

Güncelleme tarihi: 23 Oca 2022

Nakış , arma ve kanaviçe ile karıştırılmaktadır fakat öyle bir şey değildir!

Ürünlerinizin üzerine çok da karmaşık olmayan tasarımlarınızı nakışla değerlendirebilirsiniz.


Nakış nedir?

Kumaş üzerine iplerle bir tasarımın (nakışa uygun olan) makine yardımıyla işlenmesidir.

Eğer nakışı tercih edecekseniz tasarımınızın çok ince veya aşırı karmaşık olmamasını tavsiye ederiz çünkü bu tarz tasarımlarda daha önce problem yaşayarak bunu tecrübe ettik. Daha basit , sade , aynı anda pek çok renk barındırmayan tasarımlar nakış için idealdir.Yine de aklınızda soru işareti kalırsa tasarımın uygunluğunu bizimle iletişime geçerek kontrol ettirebilirsiniz.


Bu süreçte ne yapmalıyım?

Tasarımınızı arka fontu düz olacak sekilde bize iletin eğer nakışa uygunsa sizin için numune ürün üzerinde çalışalım ve size bir adet numune yollayalım eğer nakışın duruşunu dokusunu biliyorsanız tasarımı parça kumaş üzerinde deneyerek sizinle video veya fotoğraf ile iletişime geçerek durumu idare edebiliriz.


Maliyeti nasıl belirleniyor ?

Tamamen tasarıma bağlı!

Tasarımın içinde bulundurduğu renk sayısı , büyüklüğü , iç doluluk oranı maliyeti etkileyen etkenlerdir .Bu etkenler makinenin tasarımı kaç dakikada bitireceğine ve yapılan işlem sırasında ne kadar emek verileceği ile (ip rengi değiştirme vs ) doğru orantılı şekilde artar veya azalır.


Sökülme yapar mı ?

Hayır . Nakış zaten bu yüzden çok avantajlı taraftadır asla sökülme vs yapmaz ömürlük kullanıma hazırdır .


Bazı nakış örnekleri, daha fazla örnek görmek isterseniz pinterest üzerinden ''embriodary sweatshirt'' gibi keyword lerle arama yapabilir ilham alabilirsiniz.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page